Шкільне життя Рідна школа

Заходи та конкурси

13 Жовтень 2017              Коментарі Вимкнено до Заходи та конкурси

2 квітня-Міжнародний день дитячої книги. Фотоконкурс учнів 4-А класу на тему:”Моя улюблена книга”

Випуск новин молодшої школи!

“Зустрічаємо пташок”

Горщевська Марія 1-А клас.

Амірханов Кирило 1А

“Збережемо першоцвіти”

“Проліски білі розквітли в лісу, Першими квіти зустріли весну”.Роботи учнів 1В класу з предмету образотворчого мистецтва

Учень 1-В класу Стаднік Владислав разом з мамою зробили поробку з кольорового паперу під час домашнього заняття з образотворчого мистецтва. Також обговорили для чого потрібно берегти перші весняні квіти і дбайливо ставитися до природи.

Виставка робіт “Жива планета” до Всесвітнього Дня Землі . Учні 4-В класу

04.04.2018року відбувся урок з розпису  писанки до Великодня у 3-Б класі

Учні разом з вчитeлeм Томчук Т.А. та асистeнтом вчитeля Бeрeзою Н.М.,готуючись до Вeликодня,розписують писанки

06.02.2018року проведений відкритий урок з природознавства у 3-Б класі

вчителем Томчук Тетяною Анатоліївною та асистентом вчителя Березою Наталією Майківною. Тема уроку: Різноманітність тварин у природі. Батьки прийняли активну участь у ході уроку, виконували творчі завдання та відповідали на запитання.

19.12.2017 року відбулися підсумки міні-проекту « Новий рік»  у  2- А класі.

Учні класу отримали завдання в групах.

I група– вивчення вірша на тему : « Новорічне свято» і виконання малюнка до нього.

II група –складання повідомлення на тему:  « Як святкують Новий рік у різних країнах.

III група– виготовлення новорічної ялинки або прикраси.

IV група– складання розповіді на тему: « Як святкують Новий рік у моїй родині».

На завершення проекту учні отримали подарунки від Святого Миколая.

Комментирование закрыто.