21.11.2018 року пройшов відкритий урок з математики у 3-В класі, вчитель Мащенко Т.Ю. . Надзвичайно цікаво було спостерігати за уроком нам, батькам. Вчитель в цікавій формі, за участю дітей, перевірила домашнє завдання. Потім в доступній формі пояснила новий матеріал. Всі учні були задіяні та активні. Найбільше вразила майстерність вчителя уміло здійснювати зміну діяльності. Що сприяло кращому засвоєнню матеріалу та зберігалося дисципліну в класі. Було приємно дізнатися, що урок був не показовий, а  саме в такій формі проходить щоденне навчання.
  Висловлюємо щиру подяку від батьків нашого класу, Мащенко Тетяні Юліанівна, за її кропітку щоденну працю, за ті знання і любов, що вона дарує нашим дітям.
  З повагою,  батьківського комітету  3 – В класу  Веклич Світлана Миколаївна