Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.03.2020 №1/9-132 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України від 16.04.2018 №367 дату початку прийому документів для зарахування дітей до 1-го класу визначають органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади, але строк прийому заяв не може бути меншим одного місяця.

Прийом документів, необхідних для зарахування, буде організовано після призупинення карантину. Інформація щодо строків прийому документів буде оприлюднена на вебсайті закладу (school289.kiev.ua).                                                                                                                                                                        Адміністрація школи