Школа І – ІІІ ступенів № 289 Дарницького району м. Києва

11.09.2020 м. Київ № 25-г

Про самоізоляцію у зв’язку
з захворюванням на COVID-19

Відповідно до рекомендацій у листі МОН № 1/9-490 від 28.08.2020 «Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році» у зв’язку з захворюванням педагогічних працівників школи на SARS-CoV2-19, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити освітній процес та відправити на самоізоляцію всіх учасників освітнього процесу з 12.09.2020 по 20.09.2020
2. Заступникам директора з НВР Петраш Н.О., Терентьєвій Н.Р.:
2.1. організувати навчання учнів у період призупинення освітнього процесу, забезпечивши використання різних форм дистанційного навчання;
2.2. провести широку інформаційну кампанію серед учасників освітнього процесу щодо можливостей використання електронних освітніх ресурсів для забезпечення неперервного навчання.
3. Заступнику директора з ГР Реутовій А.С. забезпечити позачергове проведення дезінфекції та генеральне прибирання приміщення класів, де знаходилися діти.
4. Медичній сестрі Олексій Л.М. співпрацювати з епідеміологами лабораторного центру в ході епідеміологічного розслідування.
5. Усім учасникам освітнього процесу посилити дотримування протиепідеміологічних заходів під час самоізоляції.
6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи Тетяна ПЛУГОВА