Педагогічний колектив

        28 Липень 2017              Коментарі Вимкнено до Педагогічний колектив
Кафедра Молодша школа
  Конахевич Лариса Миколаївна
Освіта Вища
Посада Вчитель
Спеціальність Вчитель початкових класів(вища категорія, звання «старший вчитель», «відмінник освіти України»)
Працює в школі №289 з 1992 року
  Заворотна Марія Михайлівна
Освіта Вища
Посада Вчитель
Спеціальність Вчитель початкових класів(вища категорія, звання «старший вчитель», «відмінник освіти України»)
Працює в школі №289 з 1991 року
  Чернова Лариса Валентинівна
Освіта Вища
Посада Вчитель
Спеціальність Вчитель початкових класів(вища категорія, звання «старший вчитель)
Працює в школі №289 з 2009 року
  Чепелюк Людмила Сергіївна
Освіта Вища
Посада Вчитель
Спеціальність Вчитель початкових класів(перша категорія)
Працює в школі №289 з 2012 року
  Король Вікторія Іванівна
Освіта Середня спеціальна
Посада Вихователь ГПД
Спеціальність Вихователь(категорія Спеціаліст)
Працює в школі №289 з 2008 року
  Мартинюк Вікторія Анатоліївна
Освіта Вища
Посада Вихователь ГПД, асистент вчителя
Спеціальність Вихователь(категорія друга)
Працює в школі №289 з 2014 року
  Береза Наталія Майківна
Освіта Середня спеціальна
Посада Вихователь ГПД
Спеціальність Вихователь(категорія спеціаліст)
Працює в школі №289 з 2010 року
  Каращук Ганна Олексіївна
Освіта Вища
Посада Вихователь ГПД
Спеціальність Вчитель географії(категорія спеціаліст)
Працює в школі №289 з 2014 року
  Громадська Наталія Василівна
Освіта Вища
Посада Вчитель
Спеціальність Вчитель початкових класів(категорія вища)
Працює в школі №289 з 1991 року
Кафедра Корекційної педагогіки
  Голова методичного об’єднанняРоменська Ірина Ігоріна
Освіта Вища
Посада Вчитель-логопед
Спеціальність Сурдопедагог, вчитель початкових класів для шкіл глухих та слабочуючих, вчитель російської мови та літератури  (вища категорія, звання «Старший вчитель»)
Працює в школі №289 з 2002 року
  Дубчак Світлана Володимирівна
Освіта Вища
Посада Вчитель-логопед
Спеціальність Вчитель-логопед,  вчитель-дефектолог, практичний психолог.
Працює в школі №289 з 2016 року
  Березинець Яна Ігорівна
Освіта Вища
Посада Вчитель-логопед
Спеціальність Викладач логопедії, логопед, дефектолог, вихователь дошкільних закладів та шкіл.
Працює в школі №289 з 2015 року
  Салікова Ганна Олегівна
Освіта Вища
Посада Вчитель-дефектолог
Спеціальність Дефектолог, логопед, вчитель початкових класів,  вихователь дошкільних закладів та шкіл.
Працює в школі №289 з 2015 року
Сущенко Оксана Василівна
Освіта Вища
Посада Вчитель-дефектолог
Спеціальність Вчитель-логопед в інклюзивних класах.
Працює в школі №289 з 2015 року
Кафедра Історії та художньо-естетичного циклу
  Товстенко Людмила Анатоліївна
Освіта вища, Чернігівський Національний педагогічний університет ім.Т.Шевченка, 2004      Київський університет ім.Б.Грінченка, спеціальність – соціальний педагог.
Посада Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи.

Кваліфікаційна категорія: Перша.

Спеціальність Вчитель історії та українознавства.
Працює в школі №289 з 2004 року.
  Гумен Лариса Василівна
Освіта вища, Київський університет ім.Б.Грінченка, 2012 р.
Посада Кваліфікаційна категорія – Друга.

Вчитель історії та правознавства.

Спеціальність Вчитель історії та правознавства.
Працює в школі №289 з 2011 року.
 

Сулейкіна Наталія Станіславівна

Вчитель музики та художньої культури

Освіта: вища, Національний педагогічний університет ім.М.Драгоманова,  1998р.

Кваліфікаційна категорія: вища.

У школі №289 працює з 2005 року.

Досягнення: переможці районних конкурсів-фестивалів –

ІІІ місце – М.Левченко «Пісні, обпалені війною»  (2010р.)

ІІІ місце – В.Чернова «Дарниця талантами славиться» (2017р.)

ІІ місце – Ю.Алексєєва «Дарниця талантами славиться» (2017р.)

Нагороди: грамоти РУО

 

Геращенко Марина Вікторівна

Вчитель музики і співів, методист з виховної роботи.

Освіта: вища, Ніжинський педагогічний університет ім.М.Гоголя, 1990р.

Кваліфікаційна категорія: Перша.

У школі №289 працює з 2015 року.

Досягнення: переможці районних конкурсів авторської пісні

ІІ місце –Решодько Анна

ІІІ місце – Пташинська Уляна

 

Деркач Алла Олександрівна

Вчитель образотворчого мистецтва, етики, естетики і художньої культури.

Освіта: вища, Грінч, 2009

Кваліфікаційна категорія: Друга.

У школі працює з 2009 року.

Досягнення: переможці районних олімпіад з образотворчого мистецтва –

І місце – учениця 9 класу(2009-2010 н.р.)

ІІІ місце –  учениця 6-Б класу Красюкова Варвара (2015-2016 н.р.)

Кафедра Фізичного виховання
 

Бондарчук Лідія Борисівна

Освіта: київський Державний інститут фізичної культури(1988 р.)

Спеціальність: фізична культура і спорт.

Кваліфікація: викладач-тренер з гандболу. Інструктор лікувальної фізичної культури.

Працює в школі №289 з 1990 року.

Категорія: «спеціаліст вищої категорії».

Звання: «вчитель методист».

Нагороди: грамоти МОН, ГУОЦ, РУО, РНМЦ.

Подяки: Департаменту освіти і науки РУО, РНМЦ.

Руденко Тетяна Миколаївна

Освіта: київський Державний інститут фізичної культури(1980 р.)

Спеціальність: фізична культура і спорт.

Кваліфікація: викладач-тренер. Інструктор лікувальної фізичної культури.

Працює в школі №289 з 1990 року.

Категорія: «спеціаліст вищої категорії»

Звання «старший вчитель».

Нагороди: «Заслужений працівник освіти», грамоти МОН, ГУОЦ, РУО.

 

Степанова Валентина Миколаївна

Освіта: київський Державний інститут фізичної культури(1980 р.)

Спеціальність: фізична культура і спорт.

Кваліфікація: викладач-тренер.

Працює в школі №289 з 2016 року.

Категорія: «спеціаліст вищої категорії»

Звання «старший вчитель».

Нагороди: грамоти ГУОЦ, РУО.

Коментування зачинено.