Шановні батьки, викладачі та школярі!

На цій сторінці , Ви можете знайти екскурсію , яка Вас зацікавила:

8 – В – “Хелоуін”

8 – В – “Бабин Яр”

8 -В – “Безпека на дорозі”

21 вересня, 3 – В клас готується до дня миру

29 вересня, 3 – В клас – трагедія Бабиного Яру

3 – В клас – “Музей книги та друкарства України. Майстер-клас по виговленню паперу”

3 – В клас у контактному зоопарку та страусиній фермі

26.10.2021 – онлайн семінар для дефектологів Дарницького району

24.10.2021 – похід вихідного дня гуртківців “Джура”

25.10.2021 – музей історії України

Екскурсія до Міста професій. Учні 2-А класу школи 289 відвідали Kids Will, де в ігровій формі дізналися про різні види професій.З цікавістю діти побували в ролі пожежників, покупців,касирів, поліцейських та ін. Сподіваємось, що повернемось іще в це захоплююче місце.

1 вересня учні початкових класів взяли участь у захоплюючому квесті ” Скарби України”

Олімпійський урок у 2- А класі

Екскурсії. Учні 2-А класу 17 вересня відвідали редакцію журналу ” Пізнайко”. Ознайомились з професіями людей,які створюють журнал ,з історією журналу. Кожен учень отримав наприкінці екскурсії подарунок- журнал ” Пізнайко”.

У жовтні  проведено позакласний захід до Дня музики
“Музика об’єднує серця”.
Вчитель музичного мистецтва Сулейкіна Наталія Станіславівна.

До дня туризму учні 6-В класу на районному краєзнавчому квесті.

01.10.2021 – Виховний захід до Міжнародного дня музики з учнями 6-Б класу. Провела вчитель музичного мистецтва Геращенко Марина Вікторівна.

29.09.2021 7- В класТематичний урок до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру

7-В клас – виховна година “Олімпійські види спорту”.

24.09.2021 учні 3 – Б  класу відвідали Експерементаніум. Всі були в захваті від отриманих знань та можливості спробувати себе у ролі дослідників.

Учні 3 – Б класу пригадали історію створення олімпійських ігор,та спробували себе в ролі олімпійців.

12 квітня 2018 року 4А клас відвідав екскурсію у музей анатомії тварин НУБіПу.

З повагою, Адміністрація школи