Графік онлайн-консультацій практичного психолога

Смирнова Олександра Олександровича

Понеділок 10-17 за тел. +380504767274 Viber/WhatsApp

Ведемо дитину в перший клас

Вступ до школи є переломним моментом у житті дитини. Адже відбувається перехід до нового способу життя і умов діяльності, нового положення в суспільстві, нових взаємин, як із дорослими, так і з однолітками. Треба врахувати, що відмінна риса положення школяра полягає в тому, що навчання є відтепер для нього обов’язковою діяльністю. Безумовно, всі діти зазнають труднощів при адаптації до нових умов навчання і виховання. Як же допомогти адаптуватися майбутньому першокласнику?

Поради батькам першокласників:

Треба враховувати, що навчання в школі може викликати деякий психологічний дискомфорт для школяра. Це пов’язано, по-перше, з певними стресовими станами, яким піддається школяр; по-друге, з великою кількістю інформації, що пропонують переробити школяреві; по – третє, нераціональною організацією виконання домашнього завдання дома. Таким чином, діти напружені як психологічно, так і фізично. Тому, в цей період, від батьків потрібна певна як моральна, так і психологічна підтримка.

Поради які допоможуть полегшити адаптаційний період першокласника в школі: