1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

Про перших хворих стало відомо вже в далекому 1983 році, але до цього дня СНІД, від якого так і немає ліків для лікування, продовжує забирати безліч і безліч життів по всьому світу.

30 листопада, на передодні Дня боротьби зі СНІДом, в нашій школі була проведена інформаційна лінійка для учнів школи. Також, була проведена акція “Червона стрічка”, приурочена до всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.

Метою акції було привернення уваги учнів до проблеми цінності людського життя, підвищення рівня інформованості з проблеми ВІЛ / СНІД, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть з позитивним ВІЛ-статусом. “Червона стрічка”, як символ пам’яті про сотні тисяч людей, яких віднесло цією жорстокою хворобою, як символ проти дискримінації та ізоляції хворих людей. СНІД  боятися не потрібно, про нього потрібно більше знати !!!