У цей спекотний травневий день на шкільному подвір’ї зібралися учні, батьки. Вчителі займалися останніми приготуваннями. Для більшості учнів сьогодні радісний день — попереду канікули. Для випускників це мить хвилювання — попереду дорога в невідоме доросле життя. Наша школа креативно провела цей святковий день: під час урочистої частини проведені показові виступи гуртківцями «Джура», флешмоб від учнівського самоврядування та традиційний вальс від випускників. Після урочистої частини учасниками освітнього процесу проведені цікаві майстер-класи. Вітаємо із закінченням навчання в школі. Бажаємо вам ніколи не зупинятися, добиватися свого і мріяти. Тільки не забуваючи про свої дитячі мрії, ви зможете підкорити цей світ!