Шановні батьки майбутніх першачків, які йдуть до школи восени цього року!

У вас є чудова нагода дізнатись більше про Нову українську школу з перших вуст.

25 червня 2019 року відбудеться всеукраїнська конференція «Нова українська школа: успіхи та виклики першого року впровадження».

На цій події ви дізнаєтесь про таке:

• Чого вдалось досягти за перший рік повноцінної роботи НУШ?
• З якими викликами довелось мати справу?
• Які наступні кроки реформи?

Власним досвідом та враженнями від першого року Нової української школи готові поділитись ті, хто особисто брав участь у впроваджені змін у школі.

Ви почуєте цікаві факти та кейси від представників центральної та місцевої влади, освітянської спільноти – вчителів та директорів.

Свою оцінку оновленій школі дадуть батьки цьогорічних випускників першого класу НУШ.

Серед спікерів:
• Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України
• Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України
• Світлана Олексюк, директор школи №5 м. Києва
• Ольга Мірошникова, вчитель початкових класів, тренер НУШ
• Ірина Горбачова, радник з питань освіти Васильківської РДА
• Євген Клопотенко, кулінарний експерт шкільного харчування
• Валентина Маланчій, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8 м. Хмельницького
• Костянтин Трушковський, тато випускника 1-го класу НУШ
• Марина Томко, мама випускника 1-го класу НУШ
та інші.

Також до участі у заході запрошені вчителі, директори шкіл, громадські активісти, журналісти, блогери, лідери думок та інші стейкхолдери освітнього процесу.

Захід розпочнеться 25 червня о 12:00 і триватиме орієнтовно до 15:00 в НСК «Олімпійський», Хол Чемпіонів (за адресою: вул. Велика Васильківська, 55).

Для участі у заході просимо реєструватись. Реєстрація відкрита до 18.00 24 червня за посиланням https://forms.gle/2rCcUMQndhwGjDRD6

Перші 100 зареєстрованих учасників гарантовано братимуть участь у заході.