У зв’язку з оголошенням у навчальних закладах м. Києва карантину з
12.03.2020р. по 03.04.2020р. у школі буде організовано дистанційне навчання
відповідно до робочих навчальних планів. Навчальні заняття будуть відбуватися
переважно в асинхронному режимі у таких формах: самостійна робота; навчальні
заняття із застосуванням при цьому електронної пошти, соціальних мереж, онлайн месенджерів. Частково буде використано веб-ресурси навчальних дисциплін, у тому
числі дистанційні курси, доступні через Інтернет за допомогою веб-браузера або
інших доступних користувачеві програмних засобів, посилання на які буде систематизовано по паралелях і розміщено на сайті школі. Основними видами навчальних занять, що будуть організовані за дистанційною формою навчання є: лекція, урок, консультації, відеоконференції Zoom, Classroom. Практичні заняття, які передбачають виконання контрольних робіт під час карантину, не передбачаються. Окрім цього, на методичних засіданнях кафедр предметних дисциплін було розроблено план щодо ущільнення навчальних програм із найменшими втратами інформаційного змісту предмету.
Шановні батьки! Адміністрації школи докладатиме максимум зусиль для
створення комфортних умов дистанційного навчання учнів під час карантину,
Завдання розміщено на сайті та розіслано за допомогою онлайн ресурсів.